Shopping Cart

Wysyłka w ciągu 1 – 3 dni roboczych | DARMOWA DOSTAWA PRZY ZAKUPACH POWYŻEJ 200 ZŁ

Regulamin

Transakcje
Wszystkie ceny produktów znajdujących się w ofercie sklepu wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

Formy płatności
Możliwe są następujące formy płatności za zamówiony towar:

  • przelew
  • pobranie
  • bramkę płatności online – tpay

Koszty dostawy
Koszty dostawy produktów zamawianych zależą od wybranej formy płatności oraz sposobu wysyłki i są wyszczególnione na osobnej stronie w formularzu potwierdzającym zamówienie.

Czas realizacji zamówienia
Każde składane zamówienie potwierdzane jest w ciągu 24 godzin od momentu złożenia wiadomością e-mail na adres podany w formularzu rejestracyjnym. Średni czas przygotowania zamówień do wysyłki od otrzymania wpłaty lub wyboru przesyłki pobraniowej wynosi 1-2 dni robocze. Zastrzegamy sobie prawo do wydłużonej realizacji zamówień, szczególnie w okresie wzmożonej sprzedaży (październik-kwiecień) lub w przypadku dużych zamówień.

Jeżeli zależy Państwu na szybkiej realizacji zamówienia, prosimy o upewnienie się przed zakupem, że będzie to możliwe.

Czas dostawy
Czas dostawy towaru zależny jest od sposobu dostawy.

Za czas dostawy uważamy czas od momentu nadania przesyłki przez nasz sklep do momentu odbioru przesyłki przez adresata. Czas dostawy nie jest równoznaczny z czasem realizacji zamówienia!

Czas dostarczenia przesyłki przez kuriera to 2 dni robocze. W 99% przesyłki są dostarczone do klienta w następnym dniu roboczym.

Reklamacje
Jeżeli po otrzymaniu towaru kupujący znajdzie w nim wady, powinien odesłać go przesyłką pocztową na adres sklepu.

Sklep nie przyjmuje żadnych przesyłek odsyłanych za pobraniem.

Jeżeli płatność za zamówiony towar nastąpiła przelewem, zwrot wartości zamówionego towaru nastąpi na konto kupującego w ciągu 10 dni od otrzymania zwrotu.

Koszty dostawy i odesłania towaru pokrywa kupujący.

Zwroty
Zgodnie z Ustawą o prawach konsumenta z dnia 30 maja 2014 r. (Dz.U. 2014 r. poz. 827 ze zm.) klient może zrezygnować z zakupionego towaru bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od daty odebrania przesyłki.
Podstawą przyjęcia zwrotu jest dołączenie dowodu sprzedaży (wystawionej Faktury VAT bądź paragonu fiskalnego).

Sprzedawca dokonuje zwrotu płatności przy użyciu takiego samego sposobu płatności, jakiego użył konsument, chyba że konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się dla niego z żadnymi kosztami. Zwrot nastąpi nie później niż w terminie 14 dni kalendarzowych od dnia otrzymania oświadczenia konsumenta.

Koszt dostawy i odesłania towaru pokrywa kupujący.

Ochrona danych osobowych Klientów
Zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. “O ochronie danych osobowych” wszelkie dane osobowe uzyskane w trakcie działalności sklepu są poufne. W żadnym wypadku ani w żadnej formie nie będą ujawniane innym osobom ani innym podmiotom. Klient ma prawo wglądu w swoje dane, ma prawo ich poprawiania oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania.